E-COMMERCE

Partner Logistic Sp. z o.o. oferuje podmiotom działającym w branży e-commerce współpracę w zakresie pełnej obsługi logistycznej sprzedawanych towarów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze towarów różnych branż, poczynając od branży alkoholowej poprzez FMCG po opakowaniową.

Świadczymy usługi magazynowania, pakowania, wysyłki oraz pełną obsługę zwrotów.

Posiadamy:

Doskonałą lokalizację w centralnej Polsce, która zapewnia optymalizację kosztów transportu przy realizacji dystrybucji na całą Polskę.

Infrastrukturę informatyczną zapewniającą szybkie przetwarzanie oraz terminową realizację wszystkich otrzymywanych zleceń.

Wysokiej klasy magazyn, który w oparciu o system wysokiego składowania zapewnia składowanie towaru zarówno na paletach jak i półkach.

Wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w logistyce, która zapewnia krótki czas wdrożenia każdego projektu e-commerce dla dowolnego podmiotu.

Wysokiej klasy Warehouse Management System, który ułatwia skuteczne zarządzanie powierzonym towarem oraz zapewnia bezbłędną identyfikację oraz wydawanie towarów przy użyciu skanerów radiowych poprzez skanowanie kodów EAN na produktach.

W codziennej działalności kierujemy się zasadami:

Właściwy towar – 100% zgodność wysyłanego towaru z otrzymanym zleceniem

Właściwy czas – 100% zamówień realizujemy w trybie 24 h

Właściwa ilość – 100% zgodność ilości wysyłanego towaru z otrzymanym zleceniem

Właściwe koszty – konkurencyjne ceny usług

Właściwe miejsce – 100% pewność dostawy pod wskazany adres